Běhám pro Rajhrad

180,00 500,00  vč. DPH

Pomáhat lidem kolem nás je naším posláním. Vběhněte do toho s námi a staňte se součástí týmu Oblastní charity Rajhrad. Spojte příjemné s užitečným a vyběhejte s námi potřebné kilometry pro podporu našich hospiců.

 

Kdo může běžet?

Kdokoliv a nemusí to být jen běh! Zapojit se můžete na kole, in-line bruslích, pěšky, sami, s kamarády, rodinou a to v každé věkové kategorii.

 

Kategorie

  • Dítě do 15 let
  • Dospělý

 

Kdy se běží?

Kdykoliv do 30. 11. 2021

 

Zrušit výběr

 

Organizátor:

___

Kdo jsme?

Oblastní charita Rajhrad je nestátní organizace s cca 150 zaměstnanci a je součástí Diecézní charity Brno. Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa s kapacitou 50 lůžek je největší hospic v České republice a těší se velice dobré pověsti. Pomáháme potřebným v našich dalších službách – mobilní hospic sv. Jana, terénní sociální poradenství, Domácí zdravotní péče, Charitní pečovatelská služba, Nízkoprahové centrum Vata pro děti a mládež a Chráněném bydlení sv. Luisy pro osoby s demencí.

 

___

Pravidla

Po registraci stačí zaznamenávat uběhnuté kilometry do aplikace (Runtastic, Endomondo, Strava, Runkeeper, Nike+, Sportstracker apod.) a po dosažení požadovaných kilometrů nám zaslat print na email jitka.stefankova@rajhrad.charita.cz

 

___

Trasy

Vybrali jsme pro Vás 4 trasy, kterými jsou spojeny vybrané kamenné hospice v České republice. O hospicové péči si více dozvíte na jednotlivých odkazech nebo nám pro bližší informace napište.

 

1 – 2 Rajhrad – Brno – cca 14,6 km

1 – 4 Rajhrad – Svatý Kopeček – 92 km

1 – 3 Rajhrad – Červený Kostelec – 177 km

1 – 5 Rajhrad – Ostrava – 161 km

_________

CELKEM: 444,6 km

 

 

Více informací:

1) RajhradDům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

2) BrnoDomácí hospic sv. Lucie

3) Červený KostelecHospic Anežky České

4) Olomouc  –  Hospic na sv. kopečku

5) OstravaHospic sv. Lukáše

 

___

Co svojí účastí získáte?

Dobrý pocit z uběhnutých kilometrů a ještě lepší pocit, že to děláte pro dobrou věc. Po dokončení běhu každý získá diplom a tričko!

 

 

 

___

Co během získáme my?

Z registračního poplatku budou financovány provozní a běžné náklady našich 2 hospiců – kamenného hospice sv. Josefa a mobilního hospice sv. Jana. K běžným nákladům jsou řazeny zdravotní a ochranné pomůcky, dezinfekce, vybavení hospice aj.

 

___

Co dál?

Můžete své úspěchy dokumentovat fotografiemi na FB nebo Instagramu s hashtagem #behamRadProRajhrad. Případně nám fotografie zaslat na email a my se pochlubíme za Vás.

Facebookhttps://www.facebook.com/OblastniCharitaRajhrad

Instagramhttps://www.instagram.com/oblastnicharitarajhrad/?hl=en

Email:

  • jitka.stefankova@rajhrad.charita.cz
  • jana.janoutova@rajhrad.charita.cz

 

___

Kontakt:

Jitka Štefánková

+420 733 676 404

jitka.stefankova@rajhrad.charita.cz

 

___

Pokud se nemůžete z jakýchkoliv důvodu zúčastnit, ale i přesto byste nás rádi podpořili, příspěvek můžete poukázat na účet: 4200375921/6800 nebo prostřednictvím QR kódu.

 

Ideální vánoční dárek?
This is default text for notification bar